Nasi lekarze

dr n. med. L. Popowska

Specjalista chorób oczu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, chirurgią refrakcyjną, zabiegami Cross - linkingu, operacjami plastycznymi powiek.

dr P. Popowski lek. med.

Specjalista anestezjolog. Lekarz medycyny estetycznej.

Zajmuję się prowadzeniem pacjenta przed i w trakcie operacji. Przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

dr hab. Olimpia Nowakowska

Specjalista chorób oczu, dr nauk medycznych. Wybitny chirurg strabologiczny (operacje zeza, oczopląsa). Wieloletni pracownik kliniki okulistyki AM im. Barlickiego w Łodzi.

dr T. Grędysa lek.med.

Specjalista chorób oczu, Dyrektor medyczny Europejskiego Centrum Zdrowego Oka w Warszawie. Zajmuje się operacjami zaćmy, laseroterapią siatkówki i konsultuje pacjentów z chorobami siatkówki, Należy do ekspertów w zakresie angiografii fluoresceinowej, OCT, laseroterapii oraz iniekcji doszklistkowych (m.in. Lucentis). Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki, zwłaszcza retinopatii cukrzycowej oraz zwyrodnienia plamki związanej z wiekiem (AMD).

Czlonek Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówkowych - EURETINA, Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji, Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Refrakcji, Członek Amerykańskiej Akademii Okulistyki. Brał udział w sympozjach i szkoleniach w USA (New Orleans, Chicago), w Azji (Kanpur - Indie) w Europie (Londyn, Mediolan, Amsterdam, Ateny, Helsinki).

dr hab. Michał Józefiak

Ordynator oddziału chirurgii, Doktor nauk medycznych (Szpital Rejonowy w Opocznie), wybitny specjalista w chirurgii naczyniowej.

Prof. dr hab. n. med. Leonid Bałaszewicz - konsultant (Rosja)

Generalny Dyrektor Kliniki im. S. Fiodorowa w Sankt- Petersburgu. Profesor kliniki okulistyki.

Prof. dr hab. n. med. Boris Malugin - konsultant (Rosja)

Przewodniczacy Rosyjskiego Stowarzyszenia Okulistycznego, honorowy członek Prezydium ESCRS, główny redaktor wydania ESCRS, Profesor Kliniki im.Sw.Fiodorowa w Moskwie. Wpisał się na zawsze w historie Światowej Okulistyki jako wynalazca "Malugin Ring" 

Prof. dr hab. n. med. Jurij Takchtajev - konsultant (Rosja)

Generalny Dyrektor Kliniki Okulistyki im. I. Miecznikowa w Sankt -Petersburgu. Profesor należy do najwybitniejszych specjalistów chirurgi refrakcyjnej. Najlepsze wyniki w pokazach (chirurgii na żywo).

dr hab. Walter Sekundo - konsultant (Niemcy)

Dyrektor Uniwersyteckiej Kliniki w Niemczech

dr E. Enderlin - konsultant (Szwecja)

Znana z opracowań ćwiczeń wzmacniających dla oczu w leczeniu ambliopii, presbiopii, zeza!

dr Igor Solomatin

Igor Solomatin (1958) jest lekarzem okulistą, profesorem nadzwyczajnym i wykładowcą na Wydziale Lekarskim UŁ. Jego badania poświęcone są analizie wyników chirurgii laserowej oka. Absolwent Ryskiego Instytutu Medycznego, kontynuował edukację naukową na Ukrainie i uzyskał stopień lekarza w Instytucie Helmholtza (Moskwa, Rosja).Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. P. Stradiņša na Oddziale Okulistycznym. Kierownik Oddziału Okulistyki w 1. Szpitalu w Rydze.

Prof. Saulius Galgauskas

Kierownik katedry Okulistyki na UM w Wilnie (Faculty of Medicine)